CPI1008J3R3R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CPI1008J3R3R-10 Laird-Signal Integrity
    CPI1008J3R3R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. CPI1008J3R3R-10 is described as FIXED IND 3.3UH 1.2A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE