CPI1008K1R5R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CPI1008K1R5R-10 Laird-Signal Integrity
    CPI1008K1R5R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. CPI1008K1R5R-10 is described as FIXED IND 1.5UH 1.5A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 9-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V