MGV0603100M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV0603100M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV0603100M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV0603100M-10 is described as FIXED IND 10UH 3A 105 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.