MGV06032R2M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06032R2M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06032R2M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06032R2M-10 is described as FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"