MGV06053R3M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06053R3M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06053R3M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06053R3M-10 is described as FIXED IND 3.3UH 8.5A 20.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.