MGV06058R2M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06058R2M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06058R2M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06058R2M-10 is described as FIXED IND 8.2UH 5.5A 50.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM