MGV06253R3M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06253R3M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06253R3M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06253R3M-10 is described as FIXED IND 3.3UH 5A 51.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F