MGV10041R0M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV10041R0M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV10041R0M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV10041R0M-10 is described as FIXED IND 1UH 17.5A 4.1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.