TYS252010L100M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS252010L100M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS252010L100M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS252010L100M-10 is described as FIXED IND 10UH 500MA 1.092 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.