TYS252012L3R3M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS252012L3R3M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS252012L3R3M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS252012L3R3M-10 is described as FIXED IND 3.3UH 1.04A 244 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"