TYS3010150M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS3010150M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS3010150M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS3010150M-10 is described as FIXED IND 15UH 470MA 610 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.