TYS30124R7M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS30124R7M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS30124R7M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS30124R7M-10 is described as FIXED IND 4.7UH 1.24A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.