TYS3015150M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS3015150M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS3015150M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS3015150M-10 is described as FIXED IND 15UH 650MA 380 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.