TYS3015470M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS3015470M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS3015470M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS3015470M-10 is described as FIXED IND 47UH 350MA 1.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.