TYS30154R7M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS30154R7M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS30154R7M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS30154R7M-10 is described as FIXED IND 4.7UH 1.09A 125 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.