TYS4018101M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS4018101M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS4018101M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS4018101M-10 is described as FIXED IND 100UH 250MA 1.75 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.