TYS40186R8M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS40186R8M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS40186R8M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS40186R8M-10 is described as FIXED IND 6.8UH 1.06A 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM