TYS4030100M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS4030100M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS4030100M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS4030100M-10 is described as FIXED IND 10UH 1.5A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"