TYS4030101M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS4030101M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS4030101M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS4030101M-10 is described as FIXED IND 100UH 450MA 1.495 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.