TYS40302R2N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS40302R2N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS40302R2N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS40302R2N-10 is described as FIXED IND 2.2UH 2.95A 39 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.