TYS4030330M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS4030330M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS4030330M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS4030330M-10 is described as FIXED IND 33UH 840MA 429 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK