TYS40304R7M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS40304R7M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS40304R7M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS40304R7M-10 is described as FIXED IND 4.7UH 2A 78 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM