TYS5020150M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS5020150M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS5020150M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS5020150M-10 is described as FIXED IND 15UH 1.25A 165 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM