TYS50201R0N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS50201R0N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS50201R0N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS50201R0N-10 is described as FIXED IND 1UH 3.8A 20 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK