TYS5020220M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS5020220M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS5020220M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS5020220M-10 is described as FIXED IND 22UH 1.1A 226 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.