TYS50401R5N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS50401R5N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS50401R5N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS50401R5N-10 is described as FIXED IND 1.5UH 4.3A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.