TYS5040330M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS5040330M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS5040330M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS5040330M-10 is described as FIXED IND 33UH 1.2A 188 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A