TYS5040680M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS5040680M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS5040680M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS5040680M-10 is described as FIXED IND 68UH 800MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"