TYS6020100M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS6020100M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS6020100M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS6020100M-10 is described as FIXED IND 10UH 1.4A 105 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE