TYS60201R0N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS60201R0N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS60201R0N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS60201R0N-10 is described as FIXED IND 1UH 3.5A 20 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE