TYS60286R8M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS60286R8M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS60286R8M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS60286R8M-10 is described as FIXED IND 6.8UH 2.4A 47 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X