TYS6045150M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS6045150M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS6045150M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS6045150M-10 is described as FIXED IND 15UH 2.05A 68 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM