TYS6045330M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS6045330M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS6045330M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS6045330M-10 is described as FIXED IND 33UH 1.45A 137 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.