TYS6045470M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS6045470M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS6045470M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS6045470M-10 is described as FIXED IND 47UH 1.2A 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP