TYS8040100M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS8040100M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS8040100M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS8040100M-10 is described as FIXED IND 10UH 3.3A 29 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.