TYS8040331M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS8040331M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS8040331M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS8040331M-10 is described as FIXED IND 330UH 640MA 889 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"