TYS80403R3N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS80403R3N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS80403R3N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS80403R3N-10 is described as FIXED IND 3.3UH 4.4A 17 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.