TYS80404R7N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS80404R7N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS80404R7N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS80404R7N-10 is described as FIXED IND 4.7UH 4.1A 19 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE