RLD60P010XFF Littelfuse
  • Part Number: RLD60P010XFF
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM