RXEF135K-2 Littelfuse
  • Part Number: RXEF135K-2
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"