SMDJ33CA-HRAT7 Littelfuse
  • Part Number: SMDJ33CA-HRAT7
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC 214AB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMDJ33CA-HRAT7 Littelfuse
    SMDJ33CA-HRAT7 Littelfuse
    ---> Other parts by Littelfuse
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED