ARP120A3 Macromatic
  • Part Number: ARP120A3
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: Alternating Relay, 120VAC, DPDT 10A Cross-Wired Output
  • Category: Alternating Relays
  • Status:
  • More about ARP120A3 Macromatic
    ARP120A3 Macromatic
    ARP120A3 is manufactured by Macromatic and is categorized in the Alternating Relays category. ARP120A3 is described as Product Description: Alternating Relay, 120VAC, DPDT 10A Cross-Wired Output . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Macromatic
    ---> Alternating Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Alternating Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM