ARP120A5R Macromatic
  • Part Number: ARP120A5R
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: Alternating Relay, 120VAC, DPDT 10A Output, w/Selector Switch, 8 Pin Circular Base
  • Category: Alternating Relays
  • Status:
  • More about ARP120A5R Macromatic
    ARP120A5R Macromatic
    ARP120A5R is manufactured by Macromatic and is categorized in the Alternating Relays category. ARP120A5R is described as Product Description: Alternating Relay, 120VAC, DPDT 10A Output, w/Selector Switch, 8 Pin Circular Base . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.