COH20A8AF Macromatic
  • Part Number: COH20A8AF
  • Manufacturer Name: Macromatic
  • Description: Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 24V AC/DC, 0.150 - 7 SEC.
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about COH20A8AF Macromatic
    COH20A8AF Macromatic
    COH20A8AF is manufactured by Macromatic and is categorized in the Protection Relays category. COH20A8AF is described as Product Description: CURRENT SENSING RELAY 2 - 20A 24V AC/DC, 0.150 - 7 SEC. . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"