ESDLC3V3L-TP Micro Commercial
  • Part Number: ESDLC3V3L-TP
  • Manufacturer Name: Micro Commercial
  • Description: 3.3V, ESD PROTECTION DEVICES , DFN
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about ESDLC3V3L-TP Micro Commercial
    ESDLC3V3L-TP Micro Commercial
    ESDLC3V3L-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. ESDLC3V3L-TP is described as 3.3V,ESD PROTECTION DEVICES ,DFN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V