SMAJ51CA-TP Micro Commercial
  • More about SMAJ51CA-TP Micro Commercial
    SMAJ51CA-TP Micro Commercial
    SMAJ51CA-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. SMAJ51CA-TP is described as 51V, 400W, BIDIRECTIONAL TVS, SM. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE