SMAJP4KE550A-TP Micro Commercial
  • Part Number: SMAJP4KE550A-TP
  • Manufacturer Name: Micro Commercial
  • Description: 550V, 600W, UNIDIRECTIONAL TVS,
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMAJP4KE550A-TP Micro Commercial
    SMAJP4KE550A-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. SMAJP4KE550A-TP is described as 550V, 600W, UNIDIRECTIONAL TVS,. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK