SMCJ1.5KE480CA-TP Micro Commercial
  • Part Number: SMCJ1.5KE480CA-TP
  • Manufacturer Name: Micro Commercial
  • Description: TVS DIODE 658VC 2.3A IPP DO214AB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMCJ1.5KE480CA-TP Micro Commercial
    SMCJ1.5KE480CA-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. SMCJ1.5KE480CA-TP is described as TVS DIODE 658VC 2.3A IPP DO214AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE