SY10ELT22LZI Microchip
  • More about SY10ELT22LZI Microchip
    SY10ELT22LZI Microchip
    SY10ELT22LZI is manufactured by Microchip and is categorized in the Logic Level Translators & Shifters category. SY10ELT22LZI is described as IC TRANSLATOR DUAL 3.3V 8-SOIC. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Logic Level Translators & Shifters from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Level Translators & Shifters
    Logic ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM