MPM3810GQB-18-Z Monolithic Power Systems
  • More about MPM3810GQB-18-Z Monolithic Power Systems
    MPM3810GQB-18-Z is manufactured by Monolithic Power Systems and is categorized in the DC/DC Converters category. MPM3810GQB-18-Z is described as IC REG BUCK 1.8V 1.2A SYNC. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE